Zakończenie roku szkolnego - część artystyczna

Dnia 22 czerwca 2017 roku, przedostatniego dnia roku szkolnego 2016/2017 w naszej szkole odbyła się uroczysta ,,Gala Rozdania Ludwików”. Uczniowie klas III pod opieką p. Małgorzaty Dąbrowskiej przygotowali piękną uroczystość i nagrody dla nauczycieli, którzy nie dostają wyróżnień tak jak uczniowie. Była to pierwsza taka uroczystość, którą rozpoczęliśmy podziękowaniami za 10 lat nauki i  zmagań z czasem niechętnymi do zdobywania wiedzy uczniami. Później na scenę weszli nasi prowadzący, którzy w humorystyczny sposób wprowadzili nas w galę. Naszym gościem specjalnym był zastępca Wójta Gminy Mniów. Uczniowie zaprezentowali również układy taneczne dl pań kucharek i  sprzątaczek. Nagrody przyznawały postacie, o których uczyliśmy się w szkole. Na koniec wystąpili nasi chłopcy w układzie do ,,Jeziora Łabędziego”. Po występie finałowych uczniowie klas III zorganizowali niespodziankę i wręczyli Ludwiki w specjalnej kategorii ,,Najlepsi Wychowawcy” dla pani Małgorzaty Dąbrowskiej wychowawczyni III ,,a” i p. Dariusza Karbownika wychowawcy III ,,b”.

Było wiele śmiechu, wzruszeń i podziękowań. Ta akademia zostanie zapamiętana na długo.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym !

Życzymy wesołych i bezpiecznych wakacji ! J