Zabawa karnawałowa 2019

Zabawa karnawałowa w naszej szkole odbyła się w czwartek 21 lutego. Czekali na nią z wielką niecierpliwością wszyscy uczniowie. Tego popołudnia sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową. O wystrój zadbali uczniowie kl. VIII Szkoły Podstawowej oraz III Gimnazjum, pod czujnym okiem nauczycieli. Zjawiskowy wygląd, wprowadził dzieci i młodzież w wesoły nastrój i zachęcił do wspólnej zabawy. Młodsza grupa dzieci bawiła się wspólnie z paniami animatorkami, które zadbały o ciekawe zabawy taneczne. W czasie przerwy dzieci miały czas na słodki poczęstunek. Była to również okazja do wykonania pamiątkowych zdjęć w karnawałowych przebraniach.
Dziękujemy  Samorządowi Uczniowskiemu i Radzie Rodziców za udział i  zaangażowanie w przygotowanie imprezy i wspaniałą atmosferę.