Gry i zabawy z okazji Dnia Dziecka

31 maja 2019 roku świętowaliśmy Dzień Dziecka. Tego dnia nie było lekcji szkolnych, nastawiliśmy się na ruch i zabawę. Rodzice przygotowali dla najmłodszych przedstawienie pt. "Kaczka Dziwaczka" oraz plac zabaw na boisku: karuzelę, trampoliny i dmuchaną zjeżdzalnię. Dla wszystkich uczniów były kiełbaski z grilla, naleśniki, ciasto, wata cukrowa i popcorn, świeżo przygotowywane przez członków stowarzyszenia "Wszyscy Razem", przy których ustawiały się długie kolejki.  Na boisku można było grać w piłkę, biegać i hasać oraz uczestniczyć w zawodach przygotowanych przez strażaków z Grzymałkowa. Uczniowie mogli także zobaczyc wóz strażacki, usiąść w środku wozu, poznać sprzęt do ratowania i gaszenia pożarów. Niektóre klasy wybrały się na wedrówki piesze po okolicy lub brały udział w zawodach sportowych organizowanych przez pana Dariusza Karbownika.

Po kilku miesiącach nauki, fajnie spędzić taki dzień na świeżym powietrzu z kolegami z klasy Uśmiech