Jesienne porządki

Jesień to czas porządków i przycinania koron drzew. Na początku października wokół naszej szkoły dokonano podcięcia drzew i krzewów. Udało się również uzyskać zgodę na wycięcie modrzewia, który stwarzał zagrożenie dla bezpieczeństwa dzieci. Było to możliwe dzięki pomocy i zaangażowaniu druhów strażaków z OSP Grzymałków, którzy chętnie współpracują z naszą szkołą na różnych płaszczyznach. Szczególne podziękowania kierujemy do strażaków: Bartosza Wosia, Wiktora Wosia, Przemka Wosia, Łukasza Wosia oraz Michała Kosa. Jest to bardzo miłe, gdyż są oni wychowankami naszej szkoły. Były to prace na wysokości, ale dzięki udostępnieniu specjalistycznego sprzętu – wzwyżki przez p. A. Janusa, prace zostały bardzo sprawnie przeprowadzone. Bardzo dziękujemy wszystkim wymienionym osobom za pracę i gotowość do współpracy.