UROCZYSTOŚĆ NADANIA IMIENIA SZKOLE

Zapraszamy do przeczytania artykułu z relacją o naszej uroczystości nadania imienia szkole⬇️

8 grudnia 2022r. w czwartek odbyło się uroczyste poświęcenie sztandaru i nadanie imienia Jadwigi Mikody Szkole Podstawowej w  Grzymałkowie. Świętowanie rozpoczęto od mszy świętej w kościele p.w. Przemienia Pańskiego w Grzymałkowie, którą celebrował ksiądz biskup Marian Florczyk i dokonał poświęcenia sztandaru, który dostojnie prezentowali rodzice. Po nabożeństwie już w szkole nastąpiło przekazanie sztandaru uczniom i odsłonięcie popiersia patronki. Dyrekcja szkoły zadbała o odpowiednią oprawę wydarzenia, a uczniowie przedstawili program artystyczny, w którym przybliżyli sylwetkę swojej patronki. Przygotowali też wymowny pokaz w biało-czerwonych barwach. W uroczystości obok społeczności szkolnej, rodziców i przyjaciół szkoły wzięli udział między innymi rodzina patronki  i zaproszeni goście.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tej uroczystości.