Siatkarskie Mistrzostwa Szkół Podstawowych Województwa Świętokrzyskiego dla klas 4-6 - eliminacje powiatowe

W dniu 23.02.2023r. uczniowie naszej szkoły brali udział w Siatkarskich Mistrzostwach Szkół Podstawowych Województwa Świętokrzyskiego dla klas 4-6 - eliminacje powiatowe organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Kielcach.
W zawodach uczestniczyło 8 zespołów dziewcząt i 8 zespołów chłopców. Nasi uczniowie - zarówno dziewczęta jak i chłopcy zajęli III miejsce. Szkołę pod opieką p. Ewy Wieczorek i p. Dariusza Karbownika reprezentowali: Weronika Gos, Izabela Karbownik, Kinga Kos, Zuzanna Majos, Natalia Miśta, Katarzyna Wiczkowska, Stanisław Bartusiak, Dawid Foks, Bartosz Fornalczyk, Oskar Janus, Kacper Łucak, Krystian Stańczyk.