BIAŁA SZKOŁA 2018

Uczniowie naszej szkoły również w tym roku uczestniczyli w Białej Szkole. Chłopcy i dziewczęta mieli szansę spędzić tydzień w uroczej miejscowości Ząb pod Tatrami. Przez 7 dni uczestnicy doskonalili swoje umiejętności jazdy na snowboardzie i nartach, by na końcu tygodnia móc startować w zawodach o Puchar Wójta Gminy Mniów.Slalom pokonali najszybciej Wiktor Kaniewski na nartach oraz Zuzanna Pach na snowboardzie. Uczestnicy mieli okazję nie tylko szaleć na stoku, ale także brać udział w wycieczkach krajoznawczych, między innymi na Gubałówkę, skąd rozpościera się piękny widok na Tatry. Odwiedzili także zakopiańskie Krupówki i przyjrzeli się bliżej skoczni narciarskiej Wielka Krokiew. W trakcie pobytu organizowanych było także wiele konkursów m.in. "Młodzi Kreatywni", w którym młodzież musiała wykazać się pomysłowością w wymyśleniu nazwy pokoju oraz inwencją twórczą w ciekawym przedstawieniu jej. Pierwsze miejsce zajęła grupa uczennic z Grzymałkowa, która postanowiła zaprezentować własny góralski program TV. Zwycięzcy zostali uhonorowani nagrodami.Biała Szkoła 2018 to zdecydowanie  niezapomniane doświadczenie  dla uczniów.